Elektronický prodej vstupenek

Prodej vstupenek probíhá zde.

• Prodej vstupenek na domácí utkání FK Teplice probíhá on-line, takové vstupenky stačí ukázat v chytrém telefonu, případně si je vytisknout. Prodej vstupenek i permanentek se řídí všeobecnými obchodními podmínkami.
  • Pokud máte problémy se vstupenkami zakoupenými on-line, pište na e-mail info@enigoo.cz nebo volejte na telefon 461 049 232 (mezi 9. a 22. hodinou).
  • V den utkání probíhá prodej na pokladnách směrem od Kauflandu vždy dvě hodiny před utkáním
  • Upozorňujeme, že výhled ze sedadel od řady 25 a výše může být omezen sloupy podpírajícími střechu.

Vstupenky na zápasy lze zakoupit i v jakémkoli ze 7 500 prodejních míst Sazky. Jsou dva způsoby nákupu:

1) Zaplaťte rezervaci z internetu

Rezervujte si nejprve vstupenku na internetu (v on line aplikaci nebo na webu Sazka Ticket). U terminálu Sazky sdělte prodejci číslo rezervace, nebo jednoduše zobrazte její čárový kód na displeji vašeho mobilu (potvrzení rezervace vám bylo zasláno e-mailem).

2) Zakupte vstupenku na místě

Vstupenku můžete zakoupit i napřímo, pro rychlou identifikaci nahlaste prodejci tzv. ID akce (naleznete jej na webu Sazka Ticket); ID může rovněž vyhledat prodejce na terminálu. Dále nahlaste cenovou kategorii a počet vstupenek. Terminál vytiskne potvrzení rezervace, která je platná 15 minut. Po kontrole předložte rezervaci prodejci, který vám po zaplacení vytiskne vstupenku.

• Informace o permanentních vstupenkách naleznete zde.
  • Další informace ke vstupenkám lze získat na e-mailové na adrese info@fkteplice.cz.

Držitelé průkazů ZTP/P mají na utkání FK Teplice hraná v AGC Aréně Na Stínadlech vyhrazen volný vstup vchodem CH na stadion, volný vstup platí i pro jednočlenný doprovod.

Ceník jednorázových vstupenek na zápasy FK Teplice:
Zápas kategorie I (Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Baník Ostrava) v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 250,- Kč
Zápas kategorie I (Sparta Praha, Slavia Praha, Viktoria Plzeň, Baník Ostrava) v den utkání 300,- Kč
Zápas kategorie II (ostatní zápasy) v předprodeji (do 23:59 hod. den před utkáním) 150,- Kč
Zápas kategorie II (ostatní zápasy) v den utkání 200,- Kč
Dítě do 150 cm 0,- Kč (nutno zajistit volnou vstupenku na pokladně utkání nebo na internetu)

Ceník permanentek pro ročník 2023/2024:
Prodej probíhá ZDE.
Gold 3000,- Kč
Muž 1500,- Kč
Zlevněná (senioři nad 65let, studenti, ZTP) 750,- Kč
Dítě 50,- Kč

Při nákupu permanentky GOLD získavají její majitelé nárok na jeden nápoj a jednu klobásu zdarma na každém ligovém utkání.

Na veškeré permanentky získávají slevu 25% členové Oficiálního fanklubu FK Teplice.

Informace pro návštěvníky domácích zápasů FK Teplice:

• Volné vstupné: děti do 150 cm v doprovodu rodičů mají vstup zdarma (nutno vyzvednout volnou vstupenku na pokladně), organizované skupiny mládeže (základní školy, sportovní kluby, kroužky apod.) mají také vstup zdarma, ale je potřeba zaslat nejpozději do 12:00 ve středu před utkáním vyplněný tento formulář na e-mail martin.kovarik@fkteplice.cz
  • Předprodej vstupenek: Internetový předprodej na www.fkteplice.cz, předprodej ve sběrnách Sazky.
  • Zákaz kouření: Na celém stadionu platí dle zákona zákaz kouření.
  • Místenkové sezení: Všechny vstupenky i permanentky jsou místenkové, dodržujte prosím místo na nich vyznačené.
  • Vstupy pro držitele vstupenek: Vchody A, B, D, E jsou určeny pro majitele do domácích sektorů. Vchod H je určen pro hostující fanoušky (sektor 39 je určen pro fanoušky hostujícího týmu, sektor 38 vchodem G pak také. Pro běžné fanoušky hostů a hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” umožňuje vstup do sektoru 36 na východní tribuně vchodem "E" na stadion.
  • Otevření pokladen: v den zápasu vždy 2 hodiny před začátkem ligového utkání.
  • Zákaznické centrum/Ticket point: Je umístěno vlevo od vchodu B na stadion.
  • Otevření hlediště: v den zápasu 1 hodinu před začátkem ligového utkání
  • Možnosti parkování: parkoviště v Alejní ulici vedle bývalého zimního stadionu, parkovací plochy v obchodním centru Galerie Teplice (cca 5 minut chůze od stadionu).
  • Pokyny pro hostující fanoušky: Hostující fanoušci vstupují vchodem H na stadion a je pro ně vyhrazen sektor 39, v případě překročení kapacity tohoto sektoru se otevírá sektor 38 (vstup vchodem G). Pro běžné hostující fanoušky s hostující rodiny s dětmi se při zápasech s pražskými “S” je umožněn vstup do sektoru 36 na východní tribuně (vchodem E). Do domácích sektorů mimo východní tribunu nejsou fanoušci v dresech, šálách, tričkách apod. hostujícího klubu vpuštěni i přes platnou vstupenku.