Ladislav Kodad přestupuje do Mladé Boleslavi

Záložník Ladislav Kodad přestupuje do Mladé Boleslavi, kde se již dnes zapojil do přípravy s novým týmem. Pětadvacetiletý krajní hráč v posledních měsících nastupoval v teplickém A mužstvu pouze sporadicky, od března si připsal pouze tři starty a dohromady 75 minut na hřišti.

„Na Láďu přišla pro klub velmi výhodná nabídka z Mladé Boleslavi a vzhledem k tomu, že jeho pozice v našem týmu byla momentálně mimo základní sestavu, tak jsme se rozhodli ji využít,“ říká ředitel klubu Rudolf Řepka.

V tuto chvíli se dotahují také první příchody do teplického týmu. „Už zítra na startu přípravy by s námi měli být také dva noví kmenoví hráči, u nichž se čeká jen na zdravotní prohlídku, kterou absolvují dnes v podvečer,“ doplňuje sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.