27.07.2017 | Redakce

​Proběhla tisková konference před startem HET ligy

V press centru AGC Arény Na Stínadlech dnes proběhla tisková konference před startem nového ročníku nejvyšší fotbalové soutěže za účasti předsedy představenstva Ing. Pavla Šedlbauera, ředitele klubu Ing. Petra Hynka, hlavního trenéra A mužstva Daniela Šmejkala a manažere marketingu a PR Martina Kovaříka.

Tradičním tématem předsezónní tiskové konference jsou cíle do nové sezóny, jinak tomu nebylo oni letos. "Chceme navázat na velmi povedenou loňskou sezónu, kádr se nám podařilo přes léto udržet a doplnit, proto naším cílem musí být boj o pohárovou Evropu, čemuž podřídíme všechno," přednesl cíl do nadcházejících bojů Pavel Šedlbauer.

Svou druhou letní přípravu s teplickým týmem má zasebou lodivod Daniel Šmejkal. "Máme za sebou klasickou šestitýdenní přípravu, při které jsme absolvovali dvě soustředění, odehráli jsme také sedm přátelských zápasů. Všechno proběhlo tak, jak jsme si naplánovali. V sobotu všechno vypukne a já věřím, že vykročíme správnou nohou," zhodnotil přípravu Daniel Šmejkal.

V rámci tiskové konference představil Pavel Šedlbauer s Petrem Hynkem také nového generálního partnera klubu, kterým se stala společnost BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.. Více informací o novém generálním partnerovi klubu najdete v článku ZDE. Pavel Šedlbauer také podekoval dosavadnímu generálnímu partnerovi, kterým byla firma Speciální stavby Most.

Velkou novinkou pro novou sezónu je pak také speciální soutěž o automobily Ford od společnosti AUTO In, tuto novinku představili ředitel klubu Petr Hynek spolu s manažerem marketingu a PR Martinem Kovaříkem. Více informací o zajímavé soutěži pro všechny návštěvníky Stínadel najdete v článku ZDE.

Další novinkou pro fanoušky je pak rekonstrukce mužských toalet, která v těchto dnes startuje. "Dlouhou dobu jsme vnímali nutnost rekonstrukce mužských toalet a nyní se nám podařilo ji odstartovat, pro první domácí zápasy by již mělo být několik toalet hotových, během následujících týdnů se pak dokončí i zbytek mužských toalet, aby se komfort pro návštěvníky Stínadel zase o něco zvedl," řekl k tomuto kroku ředitel klubu Petr Hynek.

Krokem směrem fanouškům by měla být také změna koncepce ticketingového systému. "Od nové sezóny jsme zpřístupnili hlavní tribunu také pro ženy, děti a majitele zlevněných permanentek. Vyslyšeli jsme tak prosby fanoušků, které jsme zaznamenali během minulé sezóny, která byla do jisté míry testovací vzhledem k zavedení turniketů," vysvětluje Martin Kovařík. Všechny typy jednorázových vstupenek si navíc fanoušci mohou od nové sezóny koupit tak v internetovém předprodeji, kde jsou dokonce vstupenky za výhodnější ceny než na pokladnách stadionu.


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů