​V sobotu se na Stínadlech bude hrát generálka

V sobotu od 14:30hod. se bude v AGC Aréně na Stínadlech hrát generálka na ligovou soutěž. V ní tepličtí přivítají Dynamo České Budějovice, v jehož týmu působí bývalí hráči žlutomodrých Petr Benát a Ivo Táborský.

Dynamo je po podzimu na čtvrtém místě druholigové tabulky, na dostřel postupovým příčkám. Na druhý Baník Ostrava ztrácejí pouhé dva body a reálně tak na jaře budou bojovat o postup zpět do nejvyšší soutěže. Velkou měrou k tomuto umístění přispěl právě Ivo Táborský, který vstřelil šest branek.

Pro generálku bude otevřen pouze vchod B na stadion a pouze hlavní tribuna, vstupné je pro muže 50 Kč, ženy, děti a permanentkáři mají vstup na tento duel zdarma. Ženy, děti a majitelé permanentek na ostatní tribuny si ovšem budou muset na pokladně u vchodu B vyzvednout volnou vstupenku pro průchod turniketem. Klub chystá pro tento zápas ještě jednu možnost, jak se budou moci i muži dostat na zápas zdarma. Tato možnost je spojena s chytrými kartami a elektronickými vstupenkami do mobilních telefonů, které budou novinkou pro jarní část sezóny. Více informací najdete ZDE.