Belic: Nevěděl jsem jestli nastoupím

Tomáš Belic dohrával utkání na Kladně s poraněným kolenem a to i přesto, že ještě několik hodin před zápasem nevěděl jestli právě kvůli tomuto kolenu bude schopen nastoupit.

Jak hodnotíš bod z Kladna?

"Po prvním poločase je to vydřený bod, ale v druhé půli jsme měli šance a mohli jsme klidně vyhrát."

Hned v úvodu zápasu jste inkasovali, jak bys popsal tu branku?
"Byla to chyba, nevím, co víc k tomu říct. Ale víc nás hlavně mrzí celý první poločas, který jsme úplně prospali."

Čím to bylo, že jste ho, jak jsi řekl, prospali?
"Brzká branka nás utlumila, vůbec jsme se nedostali do zápasu, všude jsme byli pozdě. O poločase jsme si v kabině vyčistili hlavy, řekli, že takhle to dál nejde a byli úplně jiné mužstvo po změně stran."

Jaké byly taktické pokyny do druhé půle?

"Větší pohyb, dávat si přihrávky víc do nohy, nenakopávat, hrát po zemi a myslím, že se to vyplatilo, byli jsme aktvinější."

Po jednom ze střetů deset minut před koncem zápasu jsi měl problémy s kolenem. Co se tam přesně stalo a jak na tom jsi?
"V podstatě ještě pár hodin před zápasem se nevědělo jestli budu moci hrát, protože mám s kolenem problémy a poté mě do něj naneštěstí ještě trefili, ale střídat nebylo potřeba."