FC Slovan Liberec - FK Teplice - komentář k zápasu

Remízou 1:1 skončil na libereckém stadionu U Nisy hit 24. kola 1. Gambrinus ligy mezi Libercem a Teplicemi. Žlutomodří šli do vedení v závěru úvodního poločasu, kdy se prosadil Jiří Sabou, domácí srovnali skóre po přestávce zásluhou útočníka Pospěcha, který zblízka prostřelil gólmana Poštulku. "Mrzí nás, že jsme neudrželi náskok, ale sportovně musím uznat, že remíza je asi spravedlivým výsledkovým vyjádřením," uvedl teplický trenér Vlastislav Mareček. "Nemám svému mužstvu co vytknout, zápas měl dobrou úroveň," prohlásil liberecký kouč Vítězslav Lavička.

V Liberci se hrál výborný fotbal, šance se střídaly na obou stranách. "Škoda, že jsme nedali nějakou v našem dobrém nástupu do druhého poločasu. Kdybychom skórovali, asi bychom zápas zvládli do vítězství," mrzelo Marečka, že jeho svěřenci nepřidali druhý gól. "Ale i domácí měli šance, břevno," dodal vzápětí. Teplický tým neprohrál podvanácté za sebou. V dalším kole hostí v neděli Na Stínadlech 1. FC Slovácko.

FC Slovan Liberec - FK Teplice 1:1 (0:1)

Branky: 61. Pospěch - 44. Sabou. Rozhodčí: Matějek - Filgas, Lhoták. ŽK: Hodúr - Tesařík, Hunal, Krmaš. ČK: 74. Hodúr. Diváci: 5160. Liberec: Čech - Šinglár, Zápotočný, Matula, Janů - Papoušek (77. Abrahám), Bílek, Hodúr, Pudil (63. Ančic) - Pospěch (90. Hochmeister), Dort. Teplice: Poštulka - Krmaš, Rada, Hunal - Verbíř, Jirsák, Sabou, Benát (86. Fenin), Tesařík (69. Kaufmann) - Rilke, Kroupa (71. Džeko).