Jan Knapík a Štěpán Krunert v nominaci jednadvacítky

Reprezentační přestávka vypukne po následujícím ligovém kole a národní tým do jedvaceti let čeká v rámci kvalifikace o mistrovství Evropy dvojzápas s Kosovem. Nejprve nastoupí čeští mladíci 7. října v Prištině a poté 12. října v Českých Budějovicích. V nominaci Jana Suchopárka nechybí dvojice teplických hráčů Jan Knapík a Štěpán Krunert.

Česká dvacítka odehraje jeden ze svých zápasů v rámci říjnového srazu na teplických Stínadlech, kde se střetne s týmem Anglie. V užší nominaci sice nikdo z hráčů Teplic nefiguruje, ale mezi náhradníky je kmenový hráč žlutomodrých Jakub Emmer, v nominaci pak jsou také hráči, kteří v Teplicích hostovali Šimon Gabriel a Matyáš Kozák.

Nominace anglického týmu ještě není známá, ale při posledním srazu byli v jeho je například Jarrad Branthwaite, který má na svém kontě několik startů za Everton a momentálně nastupuje na hostování za Blacburn Rovers ve druhé anglické lize. V Rusku v Lokomotiv Moskva je pro změnu na hostování Tino Anjorin, který má za sebou i několik startů za tým Chelsea. Za Crystal Palece v Premier League v letošní sezóně nastoupil záložník Jesurun Rak-Sakyi, podobně jako křídelník Jaden Philogene-Bidace za Aston Villu.

Reprezentační sraz čeká také české týmy do osmnácti a devatenácti let, zde jsou mezi náhradníky tepličtí Tadeáš Vachoušek (U18), Štěpán Chaloupek a Lukáš Četverik (oba U19).