Kalendáře FK Teplice jdou do prodeje

Spolu s otevřením stánku v OC Olympia Teplice, který bude od 1. až do 23. prosince připraven pro fanoušky na pasáži tohoto obchodního centra, jdou do prodeje také kalendáře FK Teplice na rok 2019. K tradičnímu stolnímu kalendáři letos přibyl také velmi zajímavý nástěnný kalendář fotografa Karla Peška.

Nástěnný kalendář bude formátu A3 a fanoušci v něm najdou 12 unikátních fotografií nejen hráčů a realizačního mužstva A týmu, ale své místo na fotografiích mají také kustod mládeže Zbyněk Záveský, hlasatel Luboš Fridrich nebo fanoušci z fanklubu. "Na každé fotce je umístěn také zajímavý číselný údaj z bohaté historie klubu, takže se fanoušek dozví i zajímavosti, které jistě nevěděli," popisuje podobu manažer marketingu a PR FK Teplice Martin Kovařík, který se na tvorbě kalendáře podílel.

Focení kalendáře probíhalo v měsíci říjnu a na povel ho měl fotograf Karel Pešek. "Chtěl jsem ukázat, že teplický klub není jen jedenáct hráčů na hřišti, ale je to také spousta pracovitých a sympatických lidí v pozadí, bez kterých by klub nemohl fungovat. Cílem bylo, aby je fanoušci mohli vidět v jejich přirozeném pracovním prostředí, mou oblíbenou je fotografie kustoda mládeže Zbyňka Záveského," říká autor kalendáře. Nástěnný kalendář FK Teplice bude v prodeji za cenu 250 Kč ve fanshopu na stadionu a dále také ve stánku FK Teplice v obchodním centru Olympia Teplice.

Stějně jako v minulých letech bude prodeji také stolní klubový kalendář, v něm najdete fotografie mapující dění v celém klubu. Každý teplický mládežnický tým od nejmladší přípravky až po juniorku v něm má svou fotku, nechybí samozřejmě také fotografie A mužstva, žen nebo maskota Gepardice Jane. Cena kalendáře je 120 Kč a bude k dostání stejně jako nástěnný ve fanshopu na stadionu ve stánku FK Teplice na vánočních trzích OC Olympia.