Marek Jarolím přestoupil do Hangzhou Greentown F. C.

Střední záložník Marek Jarolím přestoupil do čínského celku Hangzhou Greentown F.C.. Za Teplice odehrál jedenáct ligových utkání, ve kterých vstřelil čtyři branky.

K jeho přestupu se vyjádřil sportovní manažer žlutomodrých Pavel Verbíř: "Marek Jarolím přišel do Teplic v září 2012. Již v letním přestupovém termínu měl zahraniční nabídky, které zvažoval, a jeho příchod do Teplic byl podmíněn dohodou s hráčem o uvolnění v případě zajímavé zahraniční nabídky. Součastí smlouvy tak byly přesně stanovené podmínky, za kterých může být Marek v případě konkrétní nabídky uvolněn. Po utkání s Duklou Praha, v němž vstřelil branku na konečných 1:1, odcestoval do Číny na zdravotní prohlídku, kterou koncem týdne prošel. Byly tak splněny veškeré stanovené podmínky a Marek Jarolím definitivně přestoupil do čínského týmu."

Od kdy jste věděli o zájmu z Číny o Marka Jarolíma? "S odchodem Marka Jarolíma jsme, vzhledem k podmínkám ve smlouvě, tak trochu počítali i v zimním přestupním termínu. Nabídka z Číny tady již byla před zápasem s Duklou, ale i sám hráč chtěl se soustředil na tento zápas chtěl týmu pomoci. Otázka přestupu se řešila až po zápase s Duklou, kdy se Marek odpojil od týmu a odcestoval na dálný východ," dodává závěrem Pavel Verbíř.

Sledujte informace, fotografie i videa ze zákulisí klubu na našich sociálních sítích. Můžete navštívit náš Facebook, Google+, Twitter, YouTube nebo také Facebook Gepardice Jane. Všude najdete jedinečný obsah, který jinde není.