Přátelské utkání: Teplice - Górnik Zabrze 2:0 (0:0)

Teplický tým má za sebou první utkání na soustředění na Kypru. V Sotiře, nedaleko Agia Napy, přivítal Górnik Zabrze a trenér Stanislav Hejkal pro tento zápas vsadil na tří obráncové rozestavení. V brance Górniku pak nastoupil bývalý teplický hráč Martin Chudý.

Už v páté minutě byl před Chudým závar, ale přímé ohrožení branky nepřišlo. Stejně tomu bylo i o čtyři minuty později, kdy Kučera pálil levačkou mimo branku. Lépe si vedl na druhé straně soupeř, který otřel střelu z dálky o břevna. Pak ovšem opět byli nebezpečnější tepličtí hráči, jenže svou šanci nevyužil Hora ani Žitný. Když i Kučera vypálil před poločasem vedle a střelu Žitného obrana zblokoval, tak skončil poločas 0:0.

Po změně stran se pokračovalo v nastoleném trendu, první šanci v prvním zápase ve žlutomodrém měl k dispozici Bezdička, ale ani on se neprosadil. Na druhé straně zliukvidoval nebezpečnou situaci Grigar. Skóre se konečně měnilo v 56. minutě, kdy centr Vondráška propadl až k Žitnému a ten otevřel skóre. Vzápětí to mohlo být o dvě branky, když tepličtí útočníci napadali Chudého a ten jen tak tak, že odkopl. Druhý gól tak přidal netradiční střelec, přímý kop poslal Kučera přímo na Daniela Soungoleho a ten se gólově prosadil. V závěru ještě měli možnost navýšit vedení Radost a Shejbal, ovšem ani jeden už skórovat nedokázali.

Teplice - Górnik Zabrze 2:0 (0:0)
56. Žitný, 67. Soungole.
Sestava Teplic: Grigar - Čmovš (46. Hošek), Jeřábek (77. Knapík), Krob (60. Shejbal) - Ljevakovič (52. Soungole) - Vondrášek (60. Hyčka), Žitný (60. Trubač), Kučera (69. Radosta), Moulis (46. Bezdička) - Hora (77. Švejda), Vošahlík (46. Kuchta).