Přijďte v neděli na zápas se Slavií

Už v neděli čeká teplický tým další důležitý zápas. Na Stínadla přijede Slavia Praha, které zde nastoupí od 18:05. Do sestavy se po karetním trestu vrací Aidin Mahmutovič, naopak bude chybět Josef Kaufman. Co všechny chystá klub na tento zápas pro fanoušky? Podívejte se v tomto článku.

Už od úterý můžete získat vstupenky na utkání v Coradia café v OC Olympia. Při útratě nad 200 Kč totiž obdržíte lístek zdarma. Všechny účtenky nad 200 Kč navíc budou v pátek slosovány a vítěz získá podepsaný dres FK Teplice. Do Coradia café je na pátek také přichástán křest videoklipu FK Teplice, který, spolu s autogramiádou,proběhne v 16:15. Více informací najdete ZDE.

Samotný zápas se hraje 31.března, připadá tedy na velikonoční víkend, a klub tak připravil speciální akci. Každý fanoušek, který přinese na utkání velikonoční vajíčko klubovým motivem, dostanenápoj zdarma. U vstupu na stadion fanoušci obdrží také populární tleskadla, která již několikrát pomohla na Stínadlech vytvořit bouřlivou atmosféru. Vstupné je stále stejné, tedy 90 Kč, ženy a děti mají vstup zdarma.

Samozřejmostí jsou také pokračující akce klubu ve spolupráci s pivem Gambrinus. Opět proběhnelosování o soudek piva Gambrinus z permanentkářů FK Teplice a znovu najdete také v zápasovém magazínu ŽLUTÁ MODRÁ poukaz na druhé pivo zdarma v jedné z uvedených provozoven.

Odměny čekají také na klíčenkáře Mar-Ex. Patronem nedělního utkání bude vracející se Milan Matula, jehož podepsané kartičky budou moci klíčenkáři při vstupu na stadion získat. V průběhnu prvního poločasu se bude rovněž losovat z klíčenkářů Mar-Ex pět šťastlivců, kteří získají zajímavé ceny.

Na stadionu si budete moci zasoutěžit o lístky na další zápas proti Českým Budějovicím. Kdekoliv na stadionu bude umístěno deset nálepek s obrázkem QR kódu. Pokud naleznete tento symbol, tak jej sejměte prostřednictvím čtecího programu (QR reader) nainstalovaného ve vašem mobilu. Každý QR kód vás odkáže na unikátní webovou adresu, která je klíčem k zisku vstupenky na příští ligové utkání hrané na Stínadlech.

V prodeji bude samozřejmě zápasový magazín ŽLUTÁ MODRÁ, kde najdete informace o natáčení videoklipu s Gepardicí Jane nebo plakát Josefa Kaufmana.

Sledujte informace, fotografie i videa ze zákulisí klubu na našich sociálních sítích. Můžete navštívit náš Facebook, Google+, Twitter, YouTube nebo také Facebook Gepardice Jane. Všude najdete jedinečný obsah, který jinde není.