Radek Straka si užil výhru od Autosalonu Most

Tepličtí příznivci soutěží na každém domácím ligovém duelu v poločasovém losování Mar-Ex o hodnotnou první cenu. Tou je automobil Hyundai na víkend s plnou nádrží, který do soutěže věnuje oficiální partner FK Teplice Autosalon Most.

Výherce si přímo s autosalonem domluví, kdy by svou výhru rád využil a právě o uplynulém víkendu tak učinil výherce ze zápasu s Mladou Boleslaví. Pan Radek Straka s rodinou měl Hyuindai i35 zapůjčen na prodloužený víkend a nemohl si svou výhru vynachválit.

Automobil Hyundai na víkend s plnou nádrží od Autosalonu Most můžete vyhrát i vy! Stačí se zúčastnit poločasové soutěže s věrnostním programem Mar-Ex na některém z domácích zápasů FK Teplice. Nejbližší možnost budete mít už tuto neděli při zápase s Příbramí, který se hraje na Stínadlech od 15:00.