Slovácko - Teplice 0:0

Teplické hráče v závěru ligové soutěže čekala ještě jedna dlouhá cesta, po téměř dvou letech totiž nastoupili na hřišti Slovácka. Za to nastoupil v základní sestavě také bývalý hráč žlutomodrých Libor Došek.

První šanci připravil domácím paradoxně teplický brankář Tomáš Grigar, který špatným odkopem namazal Volešákovi, ale vzápětí svou chybu skvěle napravil a Volešáka vychytal. Stejný souboj se opakoval i o tři minuty později, ale znovu byl úspěšnější Tomáš Grigar. Tepličtí se v první poločase dostali jen k několika náznakům, ale vyloženou šanci si nevypracovali.

To se ale změnilo hned po poločase, kdy brankář Melichárek neudržel Sivovu dělovku, jenže dorážející Jindráček netrefil branku a stav zůstával 0:0. Velké šance měli čtvrthodinu před koncem postupně také Hlúpik, Došek a znovu Hlúpik, ale ve všech třech případech potvrdil Tomáš Grigar skvělou formu a stále držel čisté konto. To se mu podařilo udržet až do závěrečého hvizdu stejně jako domácímu Melichárkovi, a tak si oba týmy rozdělily body za remízu 0:0.