Teplice - Slavia 1:1 (1:1)

Bez zraněného obránce Rosy a distancovaného Matuly vyběhli žlutomodří do duelu s pražskou Slavií. Místo obou mužů, kteří byli ve čtvrtek v základní sestavě, nastoupili Samir Merzič a Tomáš Vondrášek. Na lavičce zůstal také Aidin Mahmutovič, jehož nahradil Andrej Hesek.

První šanci v utkání měli sešívaní, když Grigar zbytečně vyběhl na okraj pokutového území, aby zabránil centru, míč však prošel až do vápna, kde střelu musel zastavit vlastním tělem Samir Merzič. Na druhé straně proběhla v 17.minutě nádherná akce. Vondrášek zpracoval dlouhý centr Vidličky, přiklepl ho Vachouškovi, který našel z druhé vlny nabíhajícího Stožického, jenž zamířil do protipohybu brankáře hostí - 1:0.

Poté se však prosazovala znovu hlavně Slavie. Šenkeřík si po Lukášově chybě pohrál s obranou, ale střelu poslal mimo. Ve 39.minutě se k Černému odrazil zblokovaný míč, avšak blonďatý středopolař ho napálil vysoko nad branku. Svou reputaci napravil o dvě minuty později, kdy dloubl do míče s úmyslem centrovat, ten k překvapení všech odrazem o tyč skončil v brance a bylo vyrovnáno.

Ve druhé půli obě mužstva pozorně bránila, a tak většina akcí končila ještě před pokutovým územím. Když už se žlutomodří prosadili, tak rozhodčí Jech neuznal branku Heseka pro předchozí faul na Hanuše. Utkání tedy skončilo remízou 1:1, po které si oba týmy odnesli po bodu.