Tepličtí zástupci v nominacích reprezentací

Hned několik zástupců má v reprezentacích teplický klub, příznivci žlutomodrých tak mohou sledovat své oblíbence také o následujícím reprezentačním srazu.

V reprezentačním áčku, které čekají zápas na Slovensku a na Ukrajině, sice Teplice nemají žádného hráče, ale v roli maséra se k národnímu mužstvu vrací po nástupu Jaroslava Šilhavého Eda Poustka.

V jednadvacítce, která nastoupí v Bělorusku a doma s Moldavskem, figuruje opět Alex Král a také Daniel Trubač, mezi náhradníke je pak Patrik Žitný.

Reprezentační dvacítku čekají zápas v Polsku a doma s Anglií v rámci Elite Tournamentu. Chybět u toho nebude Patrik Žitný, který figuruje v nominaci Karla Krejčího. Mezi náhradníky pak jsou tepličtí brankáři Luděk Němeček a Jan Plachý, toho času hostující v Litoměřicích.

V národním týmu do devatenácti let sice teplický klub svého zástupce nemá, ale nechybí v něm teplických odchovanec David Heidenreich, který hraje za italskou Atalantu Bergamo.

Reprezentační osmnáctku čekají zápasy s Nizozemskem, Švédskem a Anglií a v nominaci je také opora teplického dorostu Matěj Radosta.

Svěřenci Radka Bejbla, který vede národní tým do šestnácti let, se utkají v dvojzápase se Slovenskem.

Ve výběru je teplický brankář Lukáš Četverik. V těchto dnech probíhá kemp reprezentace do patnácti let, zde je hned několik teplických hráčů - Martin Kříž, Vojtěch Musil, Matyáš Korselt, Tadeáš Vachoušek a Patrik Žitvot.