Vedení klubu debatovalo s fanoušky

Včera v podvečer se na Stínadlech setkalo vedení FK Teplice s fanoušky žlutomodrých. Před fandy předstoupil předseda představenstva Pavel Šedlbauer, ředitel klubu Rudolf Řepka, sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, trenér Radim Kučera a manažer marketingu a PR Martin Kovařík.

Celá debata se nakonec protáhla na téměř dvě hodiny a čtyři desítky fanoušků se ptali na všechna možná témata. Vedení klubu se k fanouškům snažilo být co nejvíce otevřené, ukázalo jim například jednotlivé části rozpočtu, představilo své plány a dotazy padaly samozřejmě také na posílení kádru, ale zabrousilo se i k případnému návratu reprezentace na Stínadla či k mládeži FK Teplice.

Vedení klubu plánuje podobná setkání s fanoušky dělat pravidelně, aby měli možnost se zeptat na dotazy, které je ve vztahu k jejich oblíbenému klubu zajímají.