11.08.2021 | Redakce

Vyjádření představenstva FK Teplice

Včera na stadionu na Stínadlech zasedalo představenstvo FK Teplice ve složení Pavel Šedlbauer, Libor Sehnal, Jiří Mašek a Rudolf Řepka. Přinášíme vám proto výsledky tohoto zasedání:

Představenstvo FK Teplice na úterním zasedání vyjádřilo hrubou nespokojenost s výsledky utkání začátku podzimní části soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY 2021/22. V tomto směru se uskutečnilo také dnešní jednání se sportovním vedením a hlavním trenérem "A" mužstva FK Teplice. Vedení se rozhodlo také pro vyvolání jednání s nejzkušenějšími hráči, tak aby se zanalyzovaly konkrétní příčiny současné situace. Vedení však odmítá činit unáhlená rozhodnutí a to i přes to, že situaci vnímá jako velmi vážnou.

V tuto chvíli "A" tým FK Teplice odehrál 3 zápasy a ve dvou z nich herně nepropadl, i když vyšel bodově naprázdno. Poslední utkání ve Zlíně však bylo ze strany vedení hodnoceno jako velmi nepovedené. Vedení věří, že tento trend nebude mít pokračujícího trvání a ve zbývajících třech ligových utkáních, které zbývají do reprezentační přestávky, se přístup, nasazení a především výsledky výrazně zlepší. Vedení je přesvědčeno, že i přes velmi těžké vylosování, se situace začne rychle obracet k lepšímu.