Závěrem nás čeká Dinamo Bukurešť

Vedoucí celek rumunské nejvyšší soutěže prověří FK Teplice na závěr soustředění v Turecku. Dinamo nastupuje v podobných dresech jako pražská Slavia. Klub byl založen v roce 1948 a domácí klání hraje na svém stadionu pro 15 300 diváků.

Během historie celkem osmnáctkrát získalo rumunský titul, dvanáckrát vyhrálo domácí pohár a jednou superpohár. Dostalo se do semifinále předchůdce Ligy mistrů a také Poháru vítězů pohárů.

Největší hvězdou a kapitánem týmu je brankář Bogdan Lobont, rumunský reprezentant. Za národní celek nastoupili ze současného kádru alespoň jednou i Pulhac, Moti, Zicu, Bostina, Niculae, Dancielescu, Dolha, Mitea, Bratu, Andrei Cristea, Adrian Cristea, Ropotan, Tamas a Niculescu. Za tým Senegalu zase N´Doye. V sezóně 1999/2000 nastřílel za Dinamo 27 gólů v 36 zápasech Adrian Mutu, nynější hvězda Fiorentiny.

Momentálně červeno-bílí vedou ligu o bod před Unirea, letošní účastník Ligy mistrů Kluž je až čtvrtá s odstupem pěti bodů.