Zimní příprava A mužstva začne 3. ledna

Teplický tým se na start jarní části FORTUNA:LIGY začne společně připravovat od 3. ledna, ještě předtím čekají na hráče v závěru prosince individuální tréninkové plány.

Třetího ledna se celý tým sejde poprvé na Stínadlech, druhý den je pak na programu pravidelné testování na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Týden se žlutomodří budou připravovat na domácí půdě na Stínadlech než zamíří na soustředění do Turecka, kde je bude čekat trojice zápasů před startem soutěže.

V Turecku bude tentokrát tým pobývat přímo v Antalyii, kde se postupně střetne s druhým týmem maďarské ligy Kecskeméti TE a se dvěma účastníky evropských pohárů ázerbajdžánskou Qabalou a s rakouským Rapidem Vídeň. Soustředění je naplánováno od 12. do 21. ledna, po návratu už vše bude směřovat k prvnímu jarnímu střetnutí na půdě Bohemians Praha, které se hraje v sobotu 28. ledna od 15:00.